header

Oferta - Sesja ciążowa

SESJA
CIĄŻOWA

Fotografia ciążowa – dlaczego warto?

Ciąża to wydarzenie szczególne – piękno w czystej postaci – które warto uwiecznić. Dzięki fotografii ciążowej możesz zatrzymać dla siebie i twoich bliskich wspomnienie tych wyjątkowych chwil. Będzie to wspaniała pamiątka tego wyjątkowego okresu twojego życia. Gdy po latach otworzysz  album znów to poczujesz. Wrócą wspomnienia magicznego czasu początku nowego życia.

Profesjonalna sesja.

Fotografia ciążowa lub jak niektórzy wolą nazywać brzuszkową należy do moich ulubionych. Uwielbiam ukazywać piękno kobiecego ciała w tym szczególnym dla każdej mamy momencie. Fotografie mogą być bardzo subtelne i romantyczne, lub zabawne i pełne humoru. Wszystko zależy od nas i naszej inwencji twórczej.

Stylizacje

Wszystkie a na pewno większość stylizacji pokazanych w moim portfolio znajduje się w moim studio. Staram się łączyć kolory oraz dobierać materiały tak, aby wydobyć magię z każdego zdjęcia. Pracę przy planowaniu sesji ułatwi informacja, które ze stylizacji szczególnie przypadły wam do gustu.

Przygotowanie do sesji

Do sesji brzuszkowej warto przygotować się wcześniej zanim jeszcze okaże się brzuszek aby w jak najlepszym momencie uchwycić odpowiednią wielkość brzuszka i samopoczucie mamy. Najlepszy czas na wykonie takiej sesji to okres między 27 a 33 tygodniem ciąży. Oczywiście z każdą przyszłą mamą planujemy indywidualnie odpowiedni czas na wykonanie sesji. Dlatego kiedy wybierzecie dla siebie odpowiednią ofertę nie czekajcie – zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby 😉

Ze względu na stylistykę moich sesji brzuszkowych zachęcam wszystkie przyszłe mamy, które chcą wykonać sesje do wykonania profesjonalnego makijażu. Mogę w tym pomóc – współpracuje z wizażystkami, które doskonale wiedzą czego należy oczekiwać po wykonaniu takiego makijażu 🙂 Czasem korzystamy też z usług fryzjerskich.

Każda przyszła mama powinna zabrać ze sobą na sesje bieliznę w kolorze czarnym oraz cielistym (zamiast cielistego może być tez biały)

Jeśli chodzi o Partnera może to być stylizacja klasyczna: czarny t-shirt i ciemne spodnie lub biała koszulka i jasne spodnie w odcieniach pastelowych (beż lub szarości).

Doskonała pamiątka.

Fotografia ciążowa to fantastyczny sposób na zatrzymanie w kadrze tych chwil, które są tak bardzo niepowtarzalne. Wraz z fotografiami po porodzie oraz z pierwszych urodzin, chrztu, stawiania pierwszych kroków stanowić będą kompletną pamiątkę, za którą nasze dziecko będzie nam kiedyś bardzo wdzięczne.

W ofercie znajda Państwo dwa pakiety Brzuszek Standard i Brzuszek Premium